شناخت جعبه و وکیوم:
جعبه و باکس SKF منحصر به فرد بوده و نوع جعبه، جنس جعبه، بسته بندی، نایلکس داخل و نگهداره داخل(روغن و گریس) مخصوص خود SKF میباشد.
متاسفانه فروشگاههای سوء استفاده گر از تجربه نداشتن مسئولین خرید و مشتریان نسبت به این امر سوء استفاده کرده و اجناس تقلبی خود را وارد بازار مینمایند که منجر به ضرر و زیان های زیادی برای شرکت ها شده اند.
ما چند نمونه از عکسهای وکیوم های اصلی را قرار داده ایم که در آن تا حدودی قابل تمییز میباشد ولی در حالت کلی باید با کارشناسان شرکت تهران SKF تماس بعمل آورده و از مشاوره آنها در این امر بهره جست.

چک کردن بارکد در سایت Tehranskf:
این روش یکی از چند روش اصلی و مهم در امر تشخیص محصولات اصلی SKF است. شما تنها کافیست بارکد مربوط به محصول را (تنها شماره) در سایت tehranskf.ir وارد نموده و بدون معطلی و از اصلی بودن آن اطلاع حاصل نمایید.
جای بارکد

فونت مارک روی محصول:
فونت های حک شده روی محصولات SKF نیز تعریف شده می باشد. اما نداشتن تجربه برخی از مسئولین این امر را برای کلاهبرداران نموده است.
حک شده ها برای محصولات قدیمی و چاپی(مدادی ها) که در سالهای اخیر شرکت SKF این تکنولوژی را پیش گرفته برای محصولات جدید می باشد. که ما در اینجا چند نمونه را برای شما قرار داده ایم.
ولی باز بد نیست شما از تجربه و تخصص مسئولین SKF شرکت تهران SKF استفاده نمائید.

گریس و نگهدارنده:
که این تشخیص تنها برای کارشناسان میباشد و کسانی که دانش این امر را ندارند نیاز به آموزش دارند و توصیه میشود از این روش استفاده ننمایند و از کارشناسان تهران SKF بهره جویند.

خاصیت چکش خواری:
این روش برای تشخیص اصالت توصیه نمی گردد و برای آشنایی شما با متریال اصلی بلبرینگ های SKF میباشد.
آلیاژی که برای ساخت محصولات SKF بکاررفته بسیار سخت است و قابلیت چکش خواری ندارند.
این آلیاژ از نوعی فولاد با درجه سختی راکول بسیار بالا چیزی نزدیک به فولاد SPK ، KIOO میباشد(مثال برای قابلیت توصیف است) میباشد و اگر با فلزات دیگر حتی آهن بر روی محصول ضربه وارد کنید هیچ اثری برروی محصول نمی بینید بلکه بر روی فلز ضربه زننده آن اثر را خواهید دید. مثلا اگر با یک تکه آهن بر روی آن ضربه بزنید، آهن له می شود.
در هر صورت این روش تشخیص نیست و برای آشنایی با متریال میباشد.

چک کردن لیبل مخصوص محصولات SKF:
شرکت SKF به تازگی دستگاهی را وارد بازار کرده و بر روی باکس(جعبه و کارتن) محصولات SKF (در عکس) لیبلی را تعبیه کرده که به کمک آن دستگاه و چک کردن آن لیبل، به راحتی می توانید با سبز شدن آن (مانند اسکناس) از اصالت محصولات SKF مطلع شوید. که متاسفانه به دلیل تحریم و گران بودن آن به صرفه نمی باشد.

تست آنالیز متریال:
این تست، تست آلیاژ بوده و شما می توانید محصول را به آزمایشگاه تست آلیاژ فرستاده و از اصالت آن مطلع شوید.
این تست برای خریدهای کوچک و محصولاتی که از قسمت آزمایش کمتر میباشد توجیه اقتصادی ندارد.

استفاده از کارشناسان تهران SKF :
شما برای خرید مطمئن باید از فروشگاه مطمئن خرید نمایید. اگر از فروشگاه تهران SKF خرید هم ننمایید، می توانید از مشاوره و تخصص ما در این امر بهره جویید. که توصیه ما برای خرید محصول اصلی تنها این روش می باشد. باشد که کشوری عاری از تقلب داشته باشیم.

Leave a comment

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.