تشخیص انواع مختلف بلبرینگ اصل از روی تصویر آنها

در مورد نحوه تشخیص بلبرینگ اصل از بلبرینگ تقلبی ، بسیار گفته و نوشته شده ؛ ولی هیچ کدام نمی تواند مانند دیدن خود بلبرینگ اصلی حتی به صورت تصویر ، به کسی که می خواهد بلبرینگ اصلی را بشناسد کمک کند.

از این روی بر آن شدیم که تصاویری با کیفیت و واضل از انواع مختلف بلبرینگ اصل در مارک های معروف را در وبسایت خلیج بلبرینگ قرار دهیم تا همیاری و مساعدتی باشد به شما صنعتگران عزیز میهن عزیزمان ایران.

طبیعتا ما در اینجا از همه انواع و مارک های مختلف بلبرینگ ، تصویر نگذاشته ایم و این کار تقریبا غیر ممکن است ولی با دقت در این تصاویر و مقایسه با یکدیگر یک دید کلی نسبت به خصوصیات بلبرینگ های اصلی بدست خواهید آورد و امیدواریم که همین نگرش به شما عزیزان جهت خرید و سفارشات یاری رساند.

مهمترین این تصاویر و بیشترین تعداد تصویر ، مربوط به بلبرینگ اس کا اف ( SKF ) است و دلیل آن هم زیاد بودن تقلب در آن به دلیل درخواست های زیاد از این مارک بلبرینگ می باشد و همین تقاضا های زیاد هم خود عاملی برای سودجویی متقلبین شده. البته از طرفی خود خریداران هم از این جهت که برای خرید برند SKF اصرار و پافشاری میکنند ، بی تقصیر نیستند و باید توجه داشت که درست است که اولین بلبرینگی که به صورت وسیع وارد ایران شد “اس کا اف” بود ولی امروز بسیاری از شرکت های اروپایی و ژاپنی تولید کننده بلبرینگ با برترین تکنولوژی ها اقدام به تولید میکنند و چه بسا اگر از “اس کا اف” بالاتر نباشند ، کمتر نیستند.

imageart: 

Leave a comment

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.