این شرکت در سون Wingqvist است 1907 سوئدی ثبت اختراع شماره 25406، چند ردیف شعاعی سنگ فرش بلبرینگ تاسیس شد. ثبت اختراع در 6 ژوئن در سوئد همزمان با اختراع ثبت شده در 10 کشور دیگر اعطا شد. بلبرینگ توپ جدید از همان ابتدا موفق بود. در سال 1910، این شرکت 325 کارمند و یک شرکت تابعه در انگلستان بود. عملیات ساخت بعد از آن در کشورهای متعدد تاسیس شد.

در سال 1912، SKF در 32 کشور نشان داده شد و در سال 1930، یک هیات از بیش از 21،000 در 12 تسهیلات ساخت در سراسر جهان با بزرگترین در فیلادلفیا، PA استفاده شد.

اسار گابریلسن، SKF مدیر فروش و Björn Prytz، مدیر عامل SKF بنیانگذاران ولوو AB در سال 1926. بودند در آغاز، این شرکت به عنوان یک شرکت خودرو تابعه در گروه SKF عمل. SKF بودجه اجرا تولید هزار خودرو برای اولین بار، ساخته شده در تورشلاندا در گوتنبرگ، با شروع در سال 1927. SKF استفاده یکی از نام علامت تجاری شرکت: به AB Volvo، که از لاتین مشتق شده "من رول"، با معانی آشکار آن یاطاقان در حرکت. مالکیت ولوو به طول انجامید تا سال 1935 زمانی که سهام آخرین واگذار شد.

در 1970s SKF در یک برنامه گسترده عقلانی تولید در اروپا آغاز کرده است. پروژه رویایی، "مفهوم تولید برای 80s در" با هدف به اجرا شیفت شب عملا بدون سرنشین به فضا پرتاب شد. برای افزایش بهره وری و حفاظت از کیفیت محصول، مستمر، جریان به صورت خودکار از حلقه های بلبرینگ، مورد نیاز بود تا SKF توسعه پلاستیک multiflex سیستم تسمه نوار نقاله Flexlink. SKF FlexLink عنوان یک شرکت جداگانه در سال 1997 واگذار.

Leave a comment

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.