این لغت‌نامه انگلیسی آکسفورد را تعریف می‌کند که به عنوان بخشی از یک ماشین که اجازه می‌دهد تا یک قسمت به چرخش و حرکت در تماس با یک بخش دیگر با اصطکاک کوچک که ممکن است . توابع اضافی شامل انتقال بارها و مکان دقیق را قادر می‌سازد . یک که ممکن است برای حفظ شدید ساکن همچنین چرخه ای در حین خدمت به طور کلی در محیط های سخت . Steels مناسب می‌باشند در این زمینه و در بسیاری از اشکال , نماینده انتخاب مواد در ساخت . شده است بیش از یک قرن آلیاژهای کار بر روی موقعیت برای ; یک خلاصه‌ای از پیشرفت در فولاد و فناوری های فرآوری, که منجر به وضعیت امور معاصر داده شده است , توسط Zaretsky [ 1 2 ]. و با این حال, یک نگاه سرسری به ادبیات نشان می‌دهد که این موضوع همچنان جذاب , با بسیاری از مسائل حل نشده , نابرابر مشاهدات و نیاز به نوآوری های بنیادی برای مقابله با نیازهای مدرن اجزای چرخش بزرگ در محیط های تا حدی غیرقابل پیش‌بینی است .

یاتاقان‌ها شامل عناصر ( به مجالس رقص, سیلندر یا بشکه شکل )و حلقه‌هایی که raceways را تشکیل می‌دهند . این فرایند تولید را برای عناصر شامل کاهش - بالا نرخ تغییر شکل پلاستیک , مواد خام , با بخش‌های مربع به شمش . این تغییر شکل کمک می‌کند تا در قالب و ساختار تخلخل نزدیک . سپس شمش این کاهش در بخش بیشتر غلتان یا نقاشی, گرما - به وضعیت نرم و به طول مناسب برای تولید توپ , تمام عناصر و سپس خاموش و تندخو و یا تبدیل به isothermally , نیاز داشت. با حلقه را می‌توان از یکپارچه لوله تولید شده توسط و داغ به دنبال , با دقت و ماشین را به سطح و ابعاد نهایی را به پایان برساند. اکثریت قریب به عناصر و raceways با استفاده از فولاد ساخته می‌شوند .

این بررسی یک اکتشاف طبیعت رفتار و عمل‌کرد آنها فولادها در خدمات, کاملا مبتنی بر ادبیات آشکارا منتشر شده در دسترس است. تمرکز مقاله بر روی متالورژی اما لازم برای پوشش دهی جنبه‌های مهندسی به منظور یک تصویر منسجم . من تلاش کرده‌اند تا پوشش گسترده‌ترین طیف ممکن از آلیاژ اما اجتناب‌ناپذیر است که بیشترین توجه به آن است که بیشتر همه کاره , استفاده و عمیقا مورد توجه قرار گیرند.

شایان ذکر است , تأکید کرد که تقاضاهای در ابتدا در هر کاندیدا با عیار به خوبی فراتر از ملاحظات ساختار نهایی و خواص مکانیکی . توانایی این مطالب برای مقابله با هر قدمی که در توالی تولید فرآیندهای اصلی برای موفقیت و یا شکست , یک محافظه کار از الزامات فهرست در شکل نشان داده شده است . 1 . از آلیاژهای بسیار زیادی مورد بررسی قرار گرفته است که در تاریخ از فولادهای , فقط دو دسته از فولادها که کاربردی در اکثر بلبرینگ , آن‌هایی که در سراسر بخش‌های خود را سفت به martensitic یا bainitic شرایط, و دیگران که هسته نرم اما سرسخت با استفاده از لایه‌های سطحی معرفی فرایندهای یا القا سخت . خواهیم دید که در این دسته بندی, یک آلیاژهای فقط یک مشت بر بازار را به این دلیل ساده که آنها بهترین پاسخگویی همه الزامات مهندسی و ساخت

Leave a comment

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.