انواع یاتاقان‌ها,

هدف از این بخش است که حتی یک توصیف جامع از تنوع وسیعی از هندسه , بلکه برای ایجاد واژگان اساسی که در تحقیقات تجربی مورد استفاده قرار می‌گیرد . خیلی بیشتر از جمله تصاویر با جزییات پیکربندی خاص را می‌توان در جاهای دیگر [ 4 ]. جنبه‌های هندسی می‌تواند به طور چشمگیری بر روی انتخاب مواد , عمل‌کرد و توانایی آن را تحمل کند . به عنوان مثال, در شکل زاویه تماس تعریف شده است . تاثیرات 2 عمر خستگی و دمای که طی عملیات [ 5 ].

ضمیمه ای توپ بین دو متحد المرکز اجازه برای چرخاندن حلقه حلقه نسبت به یکدیگر , در حالی که حمایت از شعاعی بار; این اصل یک بلبرینگ . رولر بلبرینگ استفاده سیلندر به جای توپ و ظرفیت تحمل بار بیشتر به دلیل ارتباط بیشتر بین این عنصر و زنگ می‌زند. Cylindrical غلتک بلبرینگ ایفا نقش اصلی را در توسعه مداوم غلتان آسیاب, اکنون مورد استفاده در تولید میلیاردها تن از باریکه فولاد [ 6 ]. پیش از این, بارها از این فرآیند را از طریق یک کارخانه فولاد , شامل بسیاری از مراحل رسیدگی و گرمایش. هدف اصلی طراحی بیرونی که یک حلقه فولاد جعلی و یک مدال برنز ثابت نگه داشته بود - که در مسابقه غلتک‌های فلزی . موقعیت مدرن از این نوع از فولاد ساخته خواهد شد , اگرچه ممکن است حفظ قفس که ساخته شده از مواد دیگر . در کروی غلتک بلبرینگ , این عناصر بشکه - دو خط موازی با raceways اجازه تماس زاویه دار , دو مجموعه مجوز به چاه را تنظیم قرار میگیرد.

Taper غلتک بلبرینگ این مفهوم را با ایجاد این حلقه‌ها و غلطک , برای افزایش سطح تماس و شعاعی بزرگ , اجازه می‌دهد . آنها به این دلیل استفاده شده در برخی انتقال بالگرد برای استفاده از ظرفیت بار بیشتر آنها برای یک شکل و وزن توپ یا در مقایسه با استوانه غلتک بلبرینگ [ 7 ].

در سوزن غلتک بلبرینگ , سیلندر دراز و لاغر هستند , به طوری که قطر بیرونی را خیلی بیشتر از حلقه درونی . این برای طراحی فشرده که می‌تواند یک مزیت وقتی فضا در یک حق بیمه است . یک کروی - غلتک با استفاده از سیلندرهای شکاری به عنوان عناصر غلتان , با دو مجموعه از غلطک محصور با حلقه‌های . این امکان را می‌دهد که برای تطبیق با یک بار ناهمسو .

برخی اصطلاحات , و نیاز به تعریف است که استفاده شده در این بررسی, در شکل تعریف شده است .

Leave a comment

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.